KARAOKE JAKIEGO NIE ZNACIE, CZYLI LIVE SING

22.08.2012, 21:00 - 23.08.2012, 2:00
Wszystkich którzy mają ochotę wystąpić na profesjonalnie przygotowanej scenie, doskonale się bawić wykonując najróżniejsze polskie i zagraniczne utwory oraz tańcząc na przejściowym parkiecie, zapraszamy na LIVE SING, czyli imprezę podczas której możecie poczuć się jak gwiazdy i spędzić niezapomniane chwile.

JAK WYGLĄDAJĄ IMPREZY LIVE SING?

W każdą środę oddajemy do Waszej dyspozycji scenę, wyposażoną w profesjonalne mikrofony i monitory odsłuchowe.

Stajecie w blasku świateł i laserów i śpiewacie utwory wybrane z nowych, bogatych spisów podkładów, a ich teksty wyświetlają się na specjalnym ekranie podwieszonym naprzeciwko sceny. O brzmienie Waszych wykonań dba akustyk, a głos płynie z najwyższej jakości nagłośnienia.

Wasi przyjaciele i publika, bawią się razem z Wami obserwując teksty utworów na 14 ekranach TV rozmieszczonych w całym lokalu oraz podczas pełnych tanecznych hitów, przerw muzycznych.

Dodatkowo każdy wieczór uatrakcyjniają promocje w przejściowym barze : przez cały wieczór pijecie doskonałe, zimne piwo w cenie 5 zł za 0.5 l oraz drinki "Wakacyjne Smaki" w cenie 10 zł, wprowadzamy też promocje niespodzianki i nagrody od baru dla wybranych wykonawców.

Chcesz zobaczyć i usłyszeć jak wyglądają imprezy LIVE SING - zapraszamy na podstronę poświęconą cyklowi, znajdziecie na niej nagrania wykonań uczestników minionych imprez, zdjęcia oraz filmy: http://www.pub-przejscie.pl/live-sing-czyli-nowy-wymiar-imprez-karaoke

Chcesz poznać nowy standard imprez karaoke? Koniecznie, w najbliższą środę – Wpadnijcie do Przejścia i zostańcie gwiazdami naszej sceny!
Cena Biletu: Darmowe

Idą tam (0)