Kobieca strona Łodzi Bezpłatne warsztaty w Sukcesji

25.07.2017, 15:00 - 25.07.2017, 18:00
Jaki kolor włosów najlepiej podkreśla dany typ urody? O czym warto pamiętać przy letnim makijażu? Jak przygotować swój organizm do wakacyjnych wyjazdów oraz jak zdrowo zgubić zbędne kilogramy? Przed nami kolejne warsztaty z cyklu „Kobieca strona Łodzi”. Podczas wtorkowych i czwartkowych spotkań w Sukcesji uczestniczki zajęć spotykają się z ekspertami, by skoncentrować się na ważnych dla nich aspektach, czyli zdrowiu, urodzie, a także na kwestiach rozwoju osobistego oraz praktycznej znajomości języków obcych.

„Kobieca strona Łodzi” to seria warsztatów dedykowanych kobietom, których tematyka porusza m.in. kwestie zdrowia, psychologii oraz samorozwoju. Zajęcia składają się z dwóch bloków tematycznych i odbywają się w każdy wtorek i czwartek. 6 czerwca warsztaty rozpoczną się od spotkania z Robertem Piczem, trenerem personalnym FitFabric, który opowie o tajnikach zdrowego odchudzania. Jakie są najczęstsze mity? O czym nie należy zapominać dbając o zbilansowaną dietę? Jak gubić zbędne kilogramy nie szkodząc swojemu organizmowi? Te i wiele innych aspektów zostanie poruszonych podczas wtorkowego spotkania w „Kobiecej stronie Łodzi”. Tego samego dnia o godzinie 16:30 odbędzie się spotkanie pt. „ABC francuskiego savoir-vivre”. Podczas wydarzenia, prowadzonego przez Barbarę Maciaszek oraz Beatę Dankowską, uczestniczki poznają podstawowe zwroty z języka francuskiego, które ułatwią komunikację w oficjalnych sytuacjach, nie tylko w towarzystwie frankofonów.

Podczas kolejnego spotkania, w czwartek, 8 czerwca, uczestniczki warsztatów „Kobieca strona Łodzi”, które spodziewają się dziecka będą mogły uzyskać informacje na temat dbania o zdrowie w ciąży. O godzinie 15:00 położna, Sandra Izdebska, opowie o odżywieniu, ćwiczeniach, jak również niezbędnych badaniach w tym ważnym dla przyszłych mam okresie. Następnie, o godzinie 16:30 panie, uczestniczące w zajęciach zajmą się tematem wizerunku. Stylistka sieci salonów Jean Louis David przeprowadzi indywidualne porady fryzjerskie. Specjalistka doradzi, jaki kolor włosów będzie odpowiedni do danej karnacji i typu urody. Poruszony zostanie również temat dbania o różne rodzaje włosów – od kręconych po proste, a także jak je modnie upinać oraz tworzyć ciekawe fryzury na co dzień.

We wtorek, 13 czerwca o godzinie 15:00, na kobiecym spotkaniu kontynuowany będzie temat wizerunku. Tym razem panie dowiedzą się, jaki makijaż będzie dla nich najlepszy na lato. Podczas indywidualnych warsztatów, prowadzonych przez wizażystę sieci salonów Douglas, uczestniczki będą miały możliwość ćwiczenia swoich umiejętności pod okiem specjalisty. Tego dnia, o godzinie 16:30, odbędzie się też kolejne lingwistyczne spotkanie, tym razem pod hasłem „How are you”, czyli babskie pogaduchy w języku angielskim dla osób początkujących i średniozaawansowanych. 15 czerwca, w związku z obchodami święta Bożego Ciała, czwartkowe spotkanie wyjątkowo się nie odbędzie.
W zajęciach w ramach cyklu „Kobieca strona Łodzi” mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane kobiety. Mamy, chcące wziąć udział w wydarzeniach, będą mogły skorzystać z bezpłatnej opieki profesjonalnej niani, która zaopiekuje się maluchami w czasie trwania zajęć. Aby dołączyć do grupy warsztatowej „Kobieca strona Łodzi”, należy najpóźniej dwa dni przed każdym warsztatem dokonać rezerwacji pod adresem mailowym: warsztaty@sukcesja.eu lub telefonicznie, pod numerem: 536 018 400. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Słowa kluczowe: Sukcesja, Kobieca strona Łodzi
Cena Biletu: Darmowe

Idą tam (0)