W Sukcesji weekendy rozpoczynają się dzień wcześniej!

27.07.2017, 21:00 - 28.07.2017, 2:30
Byle do czwartku! Dlaczego? To właśnie ten dzień rozpoczyna cotygodniowy maraton atrakcji na tarasie na dachu Sukcesji. Miłośnicy dobrego kina spędzą filmowe chwile podczas plenerowej, dobrze znanej Łodzianom „Polówki”. On The TOP to cykl piątkowych imprez z DJ-em, podczas których taneczne hity wprawią gości w wakacyjne szaleństwo. Przedostatni dzień tygodnia dedykowany jest gorącym latynoskim rytmom. Od czwartku do soboty na dachu Sukcesji dobry humor i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Każdy wieczór jest odpowiedni, aby zrelaksować się po dniu pracy. Najlepiej w doborowym towarzystwie i z ciekawym planem. W czwartki Sukcesja zachęca mieszkańców miasta do zabawy i romantycznych chwil przy włoskich projekcjach filmowych podczas X edycji Letniego Festiwalu Filmowego „Polówka”. W tym roku plenerowe kino po raz pierwszy zagości przy al. Politechniki 1. Co czwartek na tarasie na dachu Sukcesji, tuż po zmroku, odbędą się pokazy kinematograficzne ze śródziemnomorską scenografią w tle. „Łódzka Riviera” to temat przewodni filmów, które od 6 lipca będzie można zobaczyć pod gołym niebem w Sukcesji.

Taras na dachu Sukcesji przez całe wakacje będzie zachęcać Łodzian do szaleństw w letnich klimatach. Leżaki, huśtawki, roll bar, grillowanie oraz przygotowane przez Stację Grawitacja trampoliny, to tylko niektóre z wielu niespodzianek, które czekają na głodnych wrażeń gości.
W każdy piątek wakacji, znakomici DJ-e zapewniają porcję dobrej muzyki. Pierwsza impreza z cyklu On The TOP, która odbyła się 23 czerwca, zgromadziła setki roztańczonych osób. W najbliższy piątek, 30 czerwca planowana jest kolejna roztańczona, wakacyjna zabawa, która potrwa do późnych godzin nocnych. 7 lipca to data, którą młodzi Łodzianie mają zanotowaną w planach. To właśnie wtedy odbędzie się Summer Opening Rooftop, na której zagrają Roko, Giorgio Sainz & Lili, DJ Beat, Encore oraz Criz. Impreza startuje o godzinie 21:00, a koszt biletu to 20zł. Doskonałe nagłośnienie, parkiet oraz specjalne oświetlenie, to wizytówka piątkowych wrażeń na tarasie na dachu Sukcesji, nad którymi czuwa Kręgielnia Król Kul.

Intensywne doznania w latynoskich rytmach czekają na wszystkich, którzy pojawią się w każdą sobotę wakacji na tarasie Centrum. Współorganizatorem zabawy jest szkoła tańca Project Salsa, która przygotuje dla uczestników naukę kroków popularnych stylów tanecznych, m.in. salsy, bachaty czy kizomby oraz niezapomniane pokazy tańca. Każda minuta, począwszy od godziny 21:00 do 2:30 upłynie przy rozgrzewającej muzyce oraz parkiecie pełnym pasjonatów łączenia zmysłowości z wybuchowym temperamentem. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, nieważne czy jest profesjonalistą, czy dopiero rozpoczyna swoją taneczną przygodę.

Od czwartku do soboty, aż do końca sierpnia, CH-R Sukcesja zaprasza na cykliczne wydarzenia odbywające się na dachu, które sprawią, że każdy wakacyjny wieczór pozostanie niezapomniany. Wejście na taras znajduje się na poziomie IV, wejście przez Kręgielnię Król Kul.
Słowa kluczowe: Łódź, impreza, polówka, Sukcesja
Cena Biletu: Darmowe

Idą tam (0)