Reklama

Na portalu tubywam.pl proponujemy Państwu dwie formy reklamowe.

 

Pierwsza to banner reklamowy umieszczony w górnej, najbardziej widocznej części witryny. Jest to forma graficzna umieszczona tuż nad głównym menu. Reklama wyświetlana jest losowo ,aby nie pokazywać użytkownikowi pozostającemu na stronie tej samej kreacji. W tym samym okresie może być wyświetlanych naprzemiennie do 5 bannerów.

Ze względu na dobrą widoczność i emisje w całym portalu ta forma jest idealna do promocji marki i produktów o zasięgu ogólnopolskim oraz inych stron internetowych. Zapewnia dotarcie do dużej liczby odbiorców.

Banner można wykupić w dwóch wersjach: Billboard (100x750 pikseli) lub Double Billboard (200x750 pikseli).

 

 

Boks targetowany to druga forma reklamowa . Lokalizacja boksu to boczne kolumny witryny. Nasze boksy są dyskretnie wkomponowane w strukture portalu. Dzięki temu internauta zainteresuje się reklamą nie zawsze świadom, że to właśnie reklama. Codzienne atakowanie agresywnymi formami reklamowymi powoduje nieświadome omijanie ich przez użytkowników. My proponujemy coś odwrotnego, coś co nie spowoduje irytacji u potencjalnego klienta.

Nasze boksy są targetowane pod względem lokalizacji. Reklama dopasowuje się do miasta użytkownika oraz do treści przez niego poszukiwanej. Ta forma reklamy jest idealna dla mniejszych przedsiębiorstw, działających na lokalnym rynku.

Boks reklamowy to połączenie reklamy graficznej i tekstowej. Tekst reklamowy może zawierać do 250 znaków. Na stronie emitowane są maksymalnie 3 boksy, wybierane losowo pośród, reklam powiązanych z daną lokalizacją.

 

Reklamę można wykupić korzystając bezpośrednio z formularza na stronie. Bezpieczne płatności obsługuje dotpay.pl. Co ważne, nie korzystamy z pośrednictwa agencji reklamowych. Pozwala to na obniżenie kosztów oraz zapewnia elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta.

 

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia reklamy bez podania przyczyn. Na pewno miejsca na tubywam nie znajdą szemrane interesy, hazard i pornografia.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.

 

Zespół tubywam.pl