Niebo Cafe Niebo Cafe 3.0 1.0 6.0 3
 • Greg
  37.249.***.***

  Jak bramkarze biją klientów Cafe Niebo którzy zost…

  09.04.2018, 12:43
  1 2 3 4 5 6
  11.01.06.0!
  Jak bramkarze biją klientów Cafe Niebo którzy zostawiają w Niebie dużo kasy przy barze to gratuluję właścicielowi pomysłu na rozwój ! Nawet dziewczyny są wyrzucane z Pubu ( w sumie ciągnięte po podłodze na siłę ! )
  Następna bolączką tego Pubu to obsługa ! Jaśnie wielmożne ''Barmanki '' pracują się zdaje tam za karę i mają obsługę ludzi w du..e ...a propo ? bardzo dobrze współpracują z tymi ''bijącymi'' bramkarzami i jeszcze usłyszysz że ''Jak się nie podoba to wypierd... '' a jak coś odpowiesz na ww. temat do barmanki to zaraz bramkarz Cię wywali i będziesz miał szczęście jak nie pobije !
  O pladze ginących torebek i innych rzeczy w Cafe Niebo we Wrocławiu to od lat krążą legendy
  Czas chyba zmienić nazwę z Cafe Niebo na ''Przewał'' lub może ''W nagrodę dostaniesz wpier...'' ?

  Przeczytałem sporo opinii o Cafe Niebo i myślę że pewnie Właściciel który siedzi sobie w domciu i luka przez kamerę ma niezły Ubaw z tego co tam się dzieje.

  Do Właściciela! wiem że czytasz posty na takich portalach z opinią ponieważ jak wnioskuje zależy ci na Studentach (zwłaszcza pierwsze roczniki) w głównej mierze dlatego też sam komentujesz wpisami i kłamiesz że Cafe Niebo jest fajne etc. albo wprost mówisz że ten Pub nie jest dla wszystkich ? OK masz rację ! nie każdy chce być pobitym w Cafe Niebo lub okradzionym , a nawet nie obsłużonym.

  Zrozum Panie Właścicielu że to Klienci zostawiają pieniążki zarobione (często ciężką pracą ) w Twoim Cafe Niebo ...a Twój chichrający stan umysłu i robienie sobie zabawy że nadpisujesz złe opinie swoimi postami na studenckich portalach może za jakiś czas nie wystarczyć .

  Naprawdę proponuję Panu zmianę nazwy aby ludzie wiedzieli i mieli świadomość co może ich spotkać w Cafe Niebo ! na pewno znajdą się jacyś odważni którzy lubią Wyzwania !
 • Turbo_Lover
  194.11.***.***

  Uwazajcie na swoje rzeczy! W tej knajpie jest f…

  27.02.2017, 15:17
  1 2 3 4 5 6
  33.01.06.0!
  Uwazajcie na swoje rzeczy!

  W tej knajpie jest fajna muzyka (System of a Down, Alice in chains, Metallica, itp.), ale niestety trzeba bardzo uwazac na swoje rzeczy. Widzialem jak kumplowi ukradli kurtke i to z szatni! Nie zostawiajcie swoich rzeczy bez opieki! Przykre, ze musze to napisac, bo chodzilem tam przez cale studia, ale chce ostrzec innych.
 • Adam_D
  Wrocław
  46.113.***.***

  Lokal z gatunku tych, które zaczynają żyć późno, k…

  15.01.2011, 22:53
  1 2 3 4 5 6
  55.01.06.0!
  Lokal z gatunku tych, które zaczynają żyć późno, kiedy niektóre knajpy są już zamykane. Niekiedy jest przepełniony, zwłaszcza w weekendy. Mimo, że w pasażu odróżnia się od reszty muzyką i klimatem. Porządne rockowe granie. Często nieduży, bo nieduży podest zamienia się w szalony parkiet. Czasem wręcz dochodzi do pogowania.
  Polecam krówki. Szoty z wódką i najwyraźniej karmelem. Po wypiciu kilku może boleć głowa ale wchodzą świetnie.
  Z minusów to dość drogie piwo (8zł) i lekki acz akceptowalny syf. Znaczy nie jest brudno tylko sprzęty nadgryzione czasem i hulankami.

Dodaj opinię